Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Assetto Corsa

Wyścigowe marzenia: Wracamy do Assetto Corsa

Jedziemy na Mugello M3 GT3.

HQ

Wróć do Assetto Corsa! Szwedzki redaktor naczelny Petter Hegevall powraca do starego klasyka Kunosa z 2013 roku, a w dzisiejszym klipie Racing Dreams jeździ M3 GT3 na włoskim torze Mugello i doświadcza sztucznej inteligencji, która wydaje się powolna i stara, co doprowadza go do szaleństwa.

Platforma wyścigowa 6DOF Full motion firmy Gamereactor składa się z systemu SR2 szwedzkiego Simrig zamontowanego na Modus Ultimate od Swedish Rig Design, a następnie umieszczonego na platformie Traction Plus od Next Level Racing. Jest on zasilany przez HP Omen 45L z AMD Ryzen 9 i AMD 6950 XT Red Devil oraz trzy telewizory LG CX 55 "Oled. Rozstaw kierownicy to Fanatec DD2 z kierownicą Podium M4 GT i pedałami Heusinkveld Ultimate Plus.

Racing Dreams to seria klipów wideo i artykułów, w których Petter Hegevall dzieli się swoim pasjonującym zainteresowaniem wyścigami symulatorów i można je zobaczyć w każdy wtorek i piątek tutaj w Gamereactor.

HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości