Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Overwatch

Wyzwanie Żniwiarza w Overwatch

Kodeks przemocy, nowe opowiadanie i premiera ścieżki dźwiękowej.

HQ

Mrok spowija wszystko. Dzięki nowemu opowiadaniu „Kodeks przemocy" autorstwa Brandona Eastona dowiemy się więcej na temat Żniwiarza, który musi zostawić za sobą przeszłość i pogodzić się z konsekwencjami wiążącymi się z wyjściem naprzeciw nowemu życiu. Pełną wersję opowiadania można przeczytać tutaj.

Od 22 lutego do 8 marca fani Overwatch grający na którejkolwiek z platform oraz widzowie wybranych kanałów na Twitchu mogą zdobyć nowy portret gracza, 7 wyjątkowych graffiti i legendarną skórkę Zmierzch dla Żniwiarza. Łącznie do wygrania jest 9 nowych elementów. Więcej informacji na temat wyzwania Kodeks przemocy oraz nagród na Twitchu można znaleźć tutaj.

Ponadto udostępniono również nową ścieżkę dźwiękową Overwatch: Heroes & Villains. Posłuchajcie jej na stronie playoverwatch.com.

Overwatch

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości