Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Youtuber Elden Ring może wreszcie odpocząć, teraz DLC zostało ujawnione

JPNB stał się bohaterem społeczności ludowej po codziennym pokonywaniu Malenia.

HQ

Większość graczy Elden Ring pokona Malenię raz lub dwa razy, jeśli w ogóle uda im się ją pokonać. Jednak dla niektórych ostatecznym wyzwaniem gry jest coś, co chcą regularnie zdobywać.

YouTuber znany jako JPNB zaczął codziennie pokonywać Malenię w maju 2022 r., Twierdząc, że będą to robić do czasu ogłoszenia DLC do gry. Z ponad 60 kompilacjami, JPNB raz po raz pokonał najtrudniejszego bossa w grze.

Teraz wydaje się, że w końcu mogą odpocząć, ponieważ FromSoftware ogłosiło Shadow of the Erdtree, rozszerzenie dla Elden Ring.

JPNB przesunął swoje wyzwanie pokonywania Malenii na raz w tygodniu, a nie codziennie, ale nadal jest to godny wyczyn nawet przy tej niewielkiej zmianie. Teraz Malenia będzie mogła swobodnie egzystować, nie będąc od czasu do czasu maltretowana przez bohatera społeczności.

Dzięki, GamesRadar.

Elden Ring

Powiązane teksty

0
Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości