Polski
Gamereactor
wiadomości
Marvel's Spider-Man 2

Yuri Lowenthal uważa, że Peter Parker nie odszedł na dobre w Marvel's Spider-Man 2

Nawet jeśli Peter Parker chciałby mieć zupełnie normalne życie, Lowenthal nie sądzi, że je dostanie.

HQ

Ostrzeżenie o spoilerze na końcu Marvel's Spider-Man 2.

Pod koniec pajęczyny sequela Insomniac wydaje się, że Peter Parker może oddać swoje sieciowe strzelanki i spandex na dobre, ponieważ Miles Morales wydaje się przejmować rolę jedynego Spider-Mana w Nowym Jorku.

W rozmowie z Variety, aktor głosowy Petera Parkera, Yuri Lowenthal, nie wydaje się myśleć, że jest to trwała emerytura. "Ostatnio pojawiło się kilka komentarzy, które zostały podchwycone, aby wywnioskować, że Peter wyszedł, a Miles jest w środku" – powiedział. "Chociaż myślę, że Peter chciałby wierzyć, że może to po prostu wyłączyć i nie być już Spider-Manem i żyć zupełnie normalnym życiem, nie sądzę, że to się teraz wydarzy."

"Nie wiem – nie czytałem jeszcze scenariusza. Prawdopodobnie wciąż nad tym pracują. Nie sądzę jednak, żeby to był ostatni raz, kiedy zobaczymy Petera. Myślę, że to fajne miejsce, aby to zostawić. To dla niego fajna odmiana. Myślę, że w 100% ufa Milesowi. Miles naprawdę się rozwinął i powiedział: "Och, może uda mi się zrobić sobie małą przerwę". "

Niektórzy fani byli zirytowani kierunkiem, w jakim potoczyło się zakończenie drugiej gry. Niektórzy działali w złej wierze, podczas gdy inni zastanawiali się, co stałoby się z Peterem Parkerem, gdyby Insomniac chciało odpowiednio zakończyć tę trylogię. Wygląda jednak na to, że oryginalny Spider-Man nie będzie długo dostępny.

Marvel's Spider-Man 2

Powiązane teksty

0
Marvel's Spider-Man 2Score

Marvel's Spider-Man 2

RECENZJA. Przez Alex Hopley

Spider-Man jako postać miał ogromną gorącą passę w ciągu ostatnich kilku lat, ale czy Insomniac może ją utrzymać?Wczytywanie następnej zawartości