Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Zack Snyder drażni się z ogłoszeniem Darkseida

Spodziewaj się usłyszeć więcej w przyszłym miesiącu.

HQ

Cała sytuacja dotycząca DC Extended Universe Zacka Snydera i to, jak popadła w chaos po kilku rozczarowujących filmach, jest stałym tematem w świecie rozrywki od lat. Przez jakiś czas spadł na boczny tor, ale potem dostaliśmy Snyder Cut filmu Justice League i prośby fanów, aby przywrócić zwrotkę Snydera.

Podczas gdy James Gunn i Peter Safran są odpowiedzialni za wszystkie rzeczy związane z rozrywką DC w dającej się przewidzieć przyszłości, wygląda na to, że Snyder będzie w jakiś sposób zaangażowany w świat DC po raz kolejny, ponieważ nowy tweet twórcy filmu obiecał ogłoszenie w przyszłym miesiącu od nikogo innego jak Lorda Darkseida (tj. Wielkiego złego złoczyńcy DC, którego Justice League Snydera były pozornie na kursie kolizyjnym z zanim wszystko się zawaliło).

W ogłoszeniu ogłoszenia powiedziano nam, że mamy spodziewać się "nadchodzącej transmisji od Lorda Darkseida" między 28 a 30 kwietnia, a po dołączonym hashtagu Snydera "pełne koło", wielu zakładało, że nawiązuje to do wersetu Snydera.

https://twitter.com/ZackSnyder/status/1635989232165728259

Mimo to, ponieważ DC Universe Gunna i Safrana nie wydaje się zawierać projektu Darkseida w pierwszym rozdziale, a także nie było doniesień o powrocie Snydera do DC, to, do czego dokładnie nawiązuje, pozostaje tajemnicą.

Zack Snyder drażni się z ogłoszeniem Darkseida


Wczytywanie następnej zawartości