Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Hogwarts Legacy

Zarejestrowano już ponad 267 milionów godzin Hogwarts Legacy

Warner Bros. Games jest bardzo zadowolony z premiery gry i zaangażowania graczy.

HQ

Pomimo tego, że nie minęły jeszcze dwa tygodnie od właściwego uruchomienia Hogwarts Legacy, gra już może pochwalić się niesamowicie imponującymi liczbami zaangażowania graczy.

W zaktualizowanym artykule Variety ujawniono, że gracze zgromadzili ponad 267 milionów godzin w przygodzie czarodziejów, uwarzyli ponad 115 milionów mikstur i pokonali 556 milionów Mrocznych Czarodziejów.

Hogwarts Legacy znajduje się na szczycie list sprzedaży od czasu wydania, ale liczby te są nadal imponujące, ponieważ pokazują, że większość graczy spędza dużo czasu z grą.

Nawet gdy kontrowersje wciąż się pojawiają, Warner Bros. Games jest niesamowicie zadowolony z wydania Hogwarts Legacy, co nie jest zaskakującym faktem, biorąc pod uwagę liczby tutaj wyświetlane.

Grałeś w Hogwarts Legacy?

Hogwarts Legacy

Powiązane teksty

0
Hogwarts LegacyScore

Hogwarts Legacy

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Prawie dwa lata później niż pierwotnie zamierzano, nadszedł czas, aby spróbować życia jako uczeń Hogwartu. Ale czy jest to ostateczny symulator Harry'ego Pottera?Wczytywanie następnej zawartości