Polski
Gamereactor
wiadomości
The Batman Part II

Zdjęcia do filmu "Batman: Part II" rozpoczną się na początku przyszłego roku

Andy Serkis: "Nie wiem nic o filmie poza tym, że właśnie dowiedziałem się, że prawdopodobnie zaczniemy zdjęcia na początku przyszłego roku."

HQ

W wyniku zeszłorocznych strajków w Hollywood kilka filmów i seriali telewizyjnych ucierpiało z powodu opóźnień. Jednym z projektów, których to dotyczyło, był The Batman: Part II, który został przesunięty z planowanej jesiennej premiery w 2025 r. na październik 2026 r.

Zdjęcia jeszcze się nie rozpoczęły, ale Andy Serkis - który gra Alfreda Pennywortha - mówi w wywiadzie dla PopVerse, że spodziewa się, że rozpocznie się na początku 2025 roku:

"W zasadzie nie wiem nic o filmie poza tym, że właśnie dowiedziałem się, że prawdopodobnie zaczniemy zdjęcia na początku przyszłego roku".

Serkis mówi, że oznacza to, że film będzie gotowy do października 2026 roku, ponieważ od rozpoczęcia zdjęć do gotowego filmu mija około półtora roku. Ma też duże zaufanie do scenarzysty i reżysera Matta Reevesa:

"Dlatego, jeśli policzysz, minie półtora roku. Wiem, że Matt bardzo ciężko pracuje nad scenariuszem. Matt Reeves jest Mattem Reevesem, niezwykłym filmowcem, jakim jest, mogę tylko przypuszczać, że będzie to kolejny genialny scenariusz, ponieważ uważam, że to, co zrobił z tym pierwszym filmem, było niesamowite. Uwielbiałem pracować z Robem Pattinsonem i naprawdę nie mogę się doczekać, aby ponownie zagrać Alfreda.

The Batman miał premierę w 2022 roku i otrzymał ogólnie dobre recenzje i zarobił ogromne pieniądze. Fani spekulują, którego superzłoczyńcę (złoczyńców) spotkamy w następnej kolejności, ale na kogo liczycie najbardziej?

The Batman Part II

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości