Polski
Gamereactor
wiadomości
Fallout 76

Zdobądź Fallout 76 za darmo z Amazon Prime

Przygotuj się na pokaz na żywo, odwiedzając Appalachy.

HQ

W przyszłym tygodniu zadebiutuje długo oczekiwany i właściwie bardzo obiecujący serial Fallout, który jest oczywiście oparty na serii gier o tej samej nazwie. Fallout zostanie pokazany na Amazon Prime Video i będziesz mógł oglądać wszystkie osiem odcinków, ponieważ wszystkie osiem odcinków zostanie natychmiast wydanych.

Teraz Amazon ogłosił, że ma w zanadrzu dodatkową niespodziankę dla wszystkich subskrybentów Amazon Prime, którzy mają usługę, a od 11 kwietnia rozdają Fallout 76 zarówno na PC (Microsoft Store), jak i Xbox.

Jeśli planujesz skorzystać z usługi, aby oglądać serial telewizyjny lub już ją masz, skorzystaj z okazji, aby uzyskać Fallout 76 za darmo. To naprawdę napakowana gra, która nieustannie otrzymuje mnóstwo dodatkowej rozrywki, a zaledwie w zeszłym tygodniu Atlantic City zostało udostępnione za darmo do gry z nową historią, nowymi misjami i nowymi miejscami do odwiedzenia na radioaktywnym pustkowiu.

Fallout premiera 11 kwietnia, a my mamy dla Was recenzję. Będziecie to oglądać?

Fallout 76

Powiązane teksty

0
Fallout 76: WastelandersScore

Fallout 76: Wastelanders

RECENZJA. Przez Kieran Harris

Nadeszła długo wyczekiwana aktualizacja Fallouta 76 - wprowadzająca zupełnie nowy wątek fabularny i postacie niezależne. I chwała jej za to!Wczytywanie następnej zawartości