Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Dead Space Remake

Zdobądź kopię Dead Space 2, zamawiając Dead Space Remake

Jednak tylko wtedy, gdy dostajesz grę przez Steam.

HQ

Ci, którzy zamówią w przedsprzedaży Motive i nadchodzący remake Dead Space od EA za pośrednictwem cyfrowego rynku gier Valve Steam, otrzymają kopię Dead Space 2 za darmo, gdy pierwsza gra zostanie wydana 27 stycznia.

Zamówienie tytułu w przedsprzedaży jest obecnie nieco kontrowersyjnym posunięciem, ponieważ wkłada dużo wiary w tytuł i zakłada, że będzie on całkowicie grywalny po wydaniu. Jednak przyznając ludziom kolejną grę jako bonus przedpremierowy, może to wystarczyć, aby przekonać tych, którzy jeszcze nie zobowiązali się do zakupu remake'u Dead Space.

Obecnie Dead Space 2 kosztuje około 18 funtów na Steamie, ale dzięki wyprzedaży prawdopodobnie będziesz mógł go kupić znacznie taniej.

Remake Dead Space jest jedną z największych gier w styczniu 2023 roku, a dzięki tak kuszącemu bonusowi przedpremierowemu może być jeszcze bardziej popularny niż przewidywano.

Czy zamierzasz skorzystać z tego bonusu przedpremierowego? Daj nam znać.

Dead Space Remake

Powiązane teksty

0
Dead Space RemakeScore

Dead Space Remake

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Wróciliśmy do USG Ishimura, aby ponownie przeżyć kultową historię survival horroru, która umieściła Isaaca Clarke'a na mapie.Wczytywanie następnej zawartości