Polski
Gamereactor
wiadomości

Zdobądź oryginalną trylogię Resident Evil bez DRM na GOG.com

Wybierz się w podróż do miejsca, w którym wszystko się zaczęło, dzięki tym autentycznym, ale pomocnie zaktualizowanym oryginalnym doświadczeniom.

HQ

Po krótkim spadku jakości Resident Evil dekadę temu po wydaniu Resident Evil 6, Capcom naprawdę odnalazł swój krok naprzód dzięki wybitnym nowym odsłonom, a także wysoko cenionym remake'om.

Jeśli masz ochotę na małą lekcję historii i chcesz wrócić do czasów, gdy wszystko się zaczęło, Capcom ogłosił plany przeniesienia oryginalnej trylogii na GOG.com. Wydali już pierwszą grę z serii za 8,99 GBP / 9,99 EUR, a pozostałe dwie pojawią się wkrótce. Jeśli chcesz je wszystkie, dostępny jest również pakiet 20,99 GBP / 24,99 EUR (z Resident Evil 2 i 3, jak wspomniano, zostaną uruchomione nieco później).

Piękno GOG.com polega oczywiście na tym, że jak zwykle są to wydania wolne od DRM, które są Twoje na zawsze. Oryginał jest oparty na wydaniu PC z 1997 roku, ale ma kilka nowych funkcji (nie tylko wsparcie dla nowoczesnych kontrolerów) i optymalizacje techniczne i oczywiście działa bez problemów dla Windows 10 i 11.


Zdobądź oryginalną trylogię Resident Evil bez DRM na GOG.com


Wczytywanie następnej zawartości