Polski
Gamereactor
esport
FIFA 22

Zespół Gullit połączył siły z HP OMEN

Partnerstwo sprawia, że OMEN jest oficjalnym partnerem sprzętowym akademii FIFA.

HQ

Team Gullit, znany z akademii FIFA, ogłosił, że podpisał umowę partnerską z HP OMEN, aby producent sprzętu został oficjalnym i wyłącznym partnerem e-sportowym organizacji e-sportowej.

Jak zauważono w komunikacie prasowym, powiedziano nam, że w ramach tej umowy Team Gullit i OMEN będą współpracować nad szeregiem treści, które zostaną wyprodukowane w siedzibie Gullit, gdy zostanie wkrótce otwarta.

"Dla nas czas współpracy jest idealny. Wkrótce oficjalnie otworzymy naszą nową siedzibę Team Gullit; wyjątkowe miejsce, które spełnia wszystkie potrzeby graczy i nas" - mówi Corné Dubelaar, założyciel Team Gullit. "Komputery stacjonarne OMEN nie tylko sprawiają, że pokój wygląda niesamowicie, ale także zapewniają nam moc, której potrzebujemy, aby przenieść naszą grę na wyższy poziom od premiery FIFA 23".

Nie ma wzmianki o długości ani żadnych finansach związanych z umową partnerską.

FIFA 22

Powiązane teksty

0
Robert Lewandowski w Drużynie Roku FIFA 22

Robert Lewandowski w Drużynie Roku FIFA 22

WIADOMOŚĆ. Przez Aleksandra Olszar

EA podzieliło się wynikami głosowania na Drużynę Roku FIFA 22. Jednym z wyróżnionych jest Robert Lewandowski, który w 2021 roku zdobył najwięcej ligowych bramek spośród wszystkich zawodników w pięciu największych ligach Europy (43), ustanawiając tym samym nowy rekord Bundesligi.Wczytywanie następnej zawartości