Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Złota rybka pokonała pierwszą fazę Malenii w Elden Ring

Nie ma rzeczy niemożliwych.

HQ

Malenia, najtrudniejszy boss w Elden Ring i prawdopodobnie w grach jako całości, został pokonany (przynajmniej częściowo) przez złotą rybkę o imieniu Tortellini.

Działania ryby w akwarium decydują o tym, co postać robi w grze, co może brzmieć jak przepis na katastrofę, ale po dobrym czasie ryba zdołała pokonać pierwszą fazę Malenia.

Nie jest to całkowite zwycięstwo i prawdopodobnie potrwa to znacznie dłużej, zanim zobaczymy półboga naprawdę powalonego przez złotą rybkę, ale mimo to jest to imponujący wyczyn. Streamer Twitcha, PointCrow, śledzi legendę o swojej złotej rybce, która przemierza Krainy Pomiędzy. Wkrótce jeśli Tortellini utrzyma zwycięską passę, możemy zobaczyć złotą rybkę siedzącą na Elden Throne.

Elden Ring

Powiązane teksty

0
Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości