Polski
Gamereactor
wiadomości
Evil West

Zły Zachód następny w kolejce do opóźnienia

Na szczęście tym razem jest jeszcze na dobrej drodze do 2022 roku.

HQ
HQ

Wydaje się, że teraz prawie codziennie informujemy o opóźnieniach, ponieważ poprzednio imponujący skład jesienny wciąż się wyczerpuje. Teraz potwierdzono nowe opóźnienie - ale tym razem przynajmniej nadal nadchodzi 2022 rok.

To Flying Wild Hog i Focus Home Interactive potwierdziły na Twitterze, że Evil West został przeniesiony z planowanej premiery w przyszłym miesiącu, a zamiast tego wystartuje 22 listopada. Twórcy wyjaśniają swoją decyzję w ten sposób:

"Evil West ukazuje się na pięciu platformach, w tym na wielu generacjach konsol. Nadanie naszej grze większego dopracowania jest kluczowe, aby zapewnić naszym graczom nie tylko dobre, ale także trwałe wspomnienia. To jest coś, do czego zawsze dążyliśmy.

Aby gra w pełni wykorzystać swój potencjał, podjęliśmy decyzję o opóźnieniu światowej premiery Evil West na 22 listopada 2022 roku. Rozumiemy, że opóźnienia w grze mogą być frustrujące, ale jest to niezbędny krok, aby zapewnić wszystkim jak najlepsze wrażenia. "

Jaka jest Twoja opinia na temat wszystkich poważnych opóźnień w ciągu ostatnich kilku miesięcy?

Evil West

Powiązane teksty

0
Evil WestScore

Evil West

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Flying Wild Hog przenosi nas do wersji Dzikiego Zachodu opanowanej przez wampirycznych krwiopijców w tym tytule akcji.Wczytywanie następnej zawartości