Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Evil West

Zły Zachód stał się złotem

Gra akcji Flying Wild Hog jest gotowa do premiery w listopadzie.

HQ

W ciągu ostatnich kilku tygodni mieliśmy sporo złotych ogłoszeń, ponieważ różne tytuły debiutujące w okresie jesiennym przygotowują się i przygotowują do premiery. Najnowszym z tej grupy jest Flying Wild Hog's Evil West, gra akcji, która stawia przed graczami zadanie wyruszenia w nadprzyrodzoną wersję Starego Zachodu, walcząc z wszelkiego rodzaju horrorami i potworami.

Wraz z planowaną na 22 listopada 2022 r. premierą na PC, PlayStation i Xbox, gra oficjalnie stała się złota, co oznacza, że jest gotowa do premiery i nie powinna być dotknięta żadnymi opóźnieniami w przyszłości.

Spójrz na zwiastun gry poniżej, aby zobaczyć, co Evil West zaoferuje, gdy pojawi się w przyszłym miesiącu.

HQ
Evil West

Powiązane teksty

0
Evil WestScore

Evil West

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Flying Wild Hog przenosi nas do wersji Dzikiego Zachodu opanowanej przez wampirycznych krwiopijców w tym tytule akcji.Wczytywanie następnej zawartości