Polski
Gamereactor
wiadomości
Metaphor: ReFantazio

Zmiana w ostatniej chwili w Metaphor: ReFantazio z jednym z aktorów głosowych

Toru Furuya został usunięty z projektu, a w lipcu odbędzie się nowy casting głosowy, który go zastąpi.

HQ

Wydaje się, że Japonia bardzo poważnie podchodzi do niewłaściwego zachowania znanych osobistości. Tylko w tym roku byliśmy świadkami kilku skandali z udziałem aktorów głosowych w serialach anime, którzy mieli romanse z fanami lub wykorzystywali ich popularność, aby ich podporządkować, posuwając się nawet do nadużyć. Od pewnego czasu obowiązuje polityka zerowej tolerancji dla tego zjawiska. Teraz dotarł również do gier wideo.

Atlus poinformował w oficjalnym oświadczeniu, że aktor głosowy Toru Furuya został usunięty z nadchodzącego Metaphor: ReFantazio, po tym, jak został oskarżony o fizyczną napaść na kobietę, z którą był w związku, a nawet spowodowanie poronienia ofiary. Aktor został również usunięty ze swojej obecnej roli w serii Detektyw Conan, a jego głos rozpoznacie również w rolach Yamchy (Dragon Ball) i Sabo (One Piece).

Atlus ogłosił również, że w lipcu ponownie obsadzi jego postać (co było utrzymywane w tajemnicy), aby wszystkie jego kwestie mogły zostać nagrane na czas przed wydaniem Metaphor: ReFantazio 11 października.

Metaphor: ReFantazio

Dziękuję, Animenewsnetwork.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości