Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Żółw papież Elden Ring jest teraz pluszakiem

Ma dziewięć cali wysokości.

HQ

Jeśli kiedykolwiek chcieliście mieć pluszową wersję żółwia papieża Elden Ring, Miriel, Pastor of Vows, to mamy dla was bardzo, bardzo dobrą wiadomość. Zespół kreatywny w Youtooz zaprojektował i wyprodukował właśnie to, a sprzedaje pluszaka za jedyne 29,99 USD.

Stojąc na wysokości dziewięciu cali, opis pluszaka stwierdza: "jego duża zielona i brązowa skorupa chroni miękkie, ale niesamowicie wytrzymałe, łuskowate brązowe ciało, które wyłania się z jego bezpieczeństwa! Jego nogi i głowa rozciągają się na zewnątrz z łagodnym uśmiechem, gdy biała mitra siedzi na ich głowie, a jej złote ozdoby lśnią tak jasno jak światło Erdtee! Ten pluszowy jest wypełniony po szwy 100% bawełną PP i jest wykonany z normalnych minky, sublimowanych minky i błyszczących materiałów, absolutnie idealny do przytulania lub uczenia najdzikszych czarów i zaklęć!"

Brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, prawda? Cóż, to jest w pewnym sensie... ponieważ pluszowiec jest obecnie dostępny tylko w USA i Kanadzie ze względu na problemy licencyjne, co oznacza, że zainteresowani fani w Wielkiej Brytanii i Europie będą musieli po prostu poczekać i modlić się do Miriel, aby pluszak dotarł do ich brzegów.

Pluszowy Miriel ma zostać wysłany między 9 września a 9 października.

Elden Ring

Dzięki, PCGamer.

Powiązane teksty

0
Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości