Polski
Gamereactor
wiadomości
Zombie Rollerz: Pinball Heroes

Zombie Rollerz: Pinball Heroes zmierza na Nintendo Switch i PC

Obroń cztery światy przed armią uroczych kreskówkowych zombie - w stylu pinballa!

HQ

Już dziś na PC oraz Nintendo Switch zadebiutuje szalona gra typu tower-defense połączona z pinballem - Zombie Rollerz: Pinball Heroes, wydana przez wydawcę Daedalic Entertainment i studio deweloperskie Zing Games. Cztery światy czekają na uwolnienie od plagi zombie, a dzięki elementom rogue-like każda rozgrywka jest inna.

HQ

W grze Zombie Rollerz: Pinball Heroes, gracze muszą strzelać, trzaskać i rozbijać drogę przez hordy uroczych, głupkowatych zombie w tej genialnej fuzji pinballa i tower defense. Mając po swojej stronie 10 różnych bohaterów, z których każdy ma swój własny, niepowtarzalny sposób radzenia sobie z nadciągającą hordą zombie, gracze muszą stawić czoła jedenastu epickim bossom. Aby ich pokonać, muszą liczyć tylko na umiejętności: precyzja pinballa i ostrożne zarządzanie umiejętnościami.

W grze znajdują się setki pomocnych mocy i przedmiotów, które można odkryć i odblokować. Aby je odnaleźć, gracze muszą wyruszyć w podróż przez cztery światy, które czekają na odkrycie dzięki mapie świata. Losowe generowanie gwarantuje, że żadna rozgrywka nie będzie taka sama, a improwizacja i adaptacja są głównymi cechami tej szalonej gry.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości