Polski
Gamereactor
wiadomości
Star Wars Outlaws

Zwiastun fabularny potwierdza Star Wars Outlaws przybycie w sierpniu tego roku

Sam przeciek z Ubisoftu nie był, zgodnie z oczekiwaniami, błędny.

HQ

Ubisoft naprawdę spieprzył psiaka z tym. Pomimo drażnienia się przez wiele dni i przygotowania wielkiego ujawnienia, które miało być Star Wars Outlaws rzeczywistą datą premiery, francuskiemu wydawcy udało się zamieszać w piłce na linii jednego jarda i ujawnić własny zwiastun na kilka godzin przed planowaną premierą. Nie trzeba dodawać, że oznacza to, że wielkie potwierdzenie w zwiastunie fabularnym, że Outlaws pojawi się w sierpniu, nie wylądowało z taką samą powagą.

Ale to nie zmienia również faktu, że zwiastun fabularny dał nam kolejne naprawdę dobre spojrzenie na tę obiecującą przygodową grę akcji od Ubisoft Massive (tego samego zespołu, który dostarczył Avatar: Frontiers of Pandora dopiero w grudniu 2023 roku... jakimś cudem).

Zobaczymy w nim i odkryjemy niektóre gangi i frakcje przestępcze, które staną na drodze głównej bohaterki Kay Vess, gdy eksploruje galaktykę w tym, co Ubisoft opisuje jako "pierwszą w historii grę Star Wars z otwartym światem", próbuje kupić jej wolność, a nawet spotyka kilka kultowych twarzy, takich jak Jabba the Hutt i Han Solo (która w tym momencie jest zamrożona w karbonicie ponieważ akcja gry toczy się między Episodes V i VI).

Spójrz na doskonale wyglądający zwiastun poniżej, aby zobaczyć wszystkie rodzaje Star Wars dobroci, które pokochaliśmy. Star Wars Outlaws zadebiutuje 30 sierpnia, ale ci, którzy kupią wersję Gold lub Ultimate gry, otrzymają dostęp trzy dni wcześniej od 27 sierpnia, a także kilka dodatkowych gadżetów.

HQ
Star Wars Outlaws

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości