Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Immortals of Aveum

Zwiastun Immortals of Aveum sprawia, że kwestionujemy EA Originals

Łatwo zapomnieć, że ta gra pochodzi z nowego niezależnego studia.

HQ

Unravel, Fe, Sea of Solitude i Lost in Random. Niektóre z pierwszych tytułów wydanych przez EA Originals były i wyglądały na dość mniejsze. Potem zaczęliśmy dostawać gry takie jak It Takes Two i Wild Hearts, które pokazały, że specjalna etykieta Electronic Arts nie jest przeznaczona tylko dla niskobudżetowych graczy głównego nurtu, o których mogą nawet nie słyszeć. Lipiec wydaje się być dla nas najlepszym tego przykładem.

Ponieważ Ascendant Studios zgodnie z obietnicą dało nam nowy zwiastun Immortals of Aveum na Summer Game Fest i jest bardzo zrozumiałe, że Geoff Keighley powiedział "wysokie wartości produkcyjne" tak wiele razy, że mam nadzieję, że nie mieliście gry do picia podczas oglądania. Ta pokazuje zupełnie nową część gry, w której Jaki musi przedzierać się przez hordy wrogów wewnątrz i na zewnątrz gigantycznego automatu kroczącego.

HQ
Immortals of Aveum

Powiązane teksty

0
Immortals of AveumScore

Immortals of Aveum

RECENZJA. Przez Eirik Hyldbakk Furu

Ascendant Studios ma zdumiewający początek, ponieważ jest to jedna z najlepszych strzelanek pierwszoosobowych od lat i bez wątpienia początek fantastycznej serii.Wczytywanie następnej zawartości