Polski
Gamereactor
wiadomości
CrossfireX

Zwiastun premierowy CrossfireX

HQ

CrossfireX wystartował wczoraj na PC i Xbox, wojskowa strzelanka z komponentem dla jednego gracza, stworzona przez fińskich geniuszy z Remedy. Niestety nie otrzymaliśmy kodu do recenzji przed wydaniem, co zwykle nie jest dobrym znakiem.

A teraz, po kilku godzinach grania, wydaje nam się, że możemy dowiedzieć się, dlaczego wydawca nie chciał żadnych relacji w mediach. Nasza recenzja zostanie dostarczona we wtorek, a tymczasem zapraszamy do zapoznania się z poniższym zwiastunem premierowym. Ponieważ tytuł jest również dołączony do Xbox Game Pass, możesz go łatwo pobrać i wypróbować samodzielnie.

HQ
CrossfireX
CrossfireXCrossfireX

Powiązane teksty

0
CrossfireXScore

CrossfireX

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Strzelanka autorstwa Smilegate i Remedy jest już dostępna na Xboksach i mamy wiele przemyśleń na temat jej burzliwej premiery.

0
Zwiastun premierowy CrossfireX

Zwiastun premierowy CrossfireX

WIADOMOŚĆ. Przez Jonas Mäki

CrossfireX wystartował wczoraj na PC i Xbox, wojskowa strzelanka z komponentem dla jednego gracza, stworzona przez fińskich geniuszy z Remedy. Niestety nie otrzymaliśmy...

0
CrossfireX zadebiutuje w lutym

CrossfireX zadebiutuje w lutym

WIADOMOŚĆ. Przez Jonas Mäki

Luty 2022 to miesiąc, który naprawdę nie musiał być już bardziej niesamowity, niż jest. Jeszcze. Więcej znaczy lepiej, a podczas The Game Awards zostaliśmy uraczeni nowym...Wczytywanie następnej zawartości