Polski
Gamereactor
wiadomości
Paw Patrol World

Zwiastun startowy Paw Patrol World pokazuje załogę Adventure Bay pracującą nad powstrzymaniem burmistrza Humdingera

Gra zadebiutowała właśnie na PC i konsolach.

HQ

Jeśli jesteś rodzicem małych dzieci i szukasz czegoś, czym dzieci będą zajęte w weekend, Outright Games i programista 3D Clouds mogą mieć rozwiązanie. Ponieważ Paw Patrol World już zadebiutował i jest dostępny na PC i konsolach.

Gra, w której załoga Adventure Bay dowodzona przez Chase'a, Skye, Rubble'a i innych, jest przygodą w otwartym świecie, która stawia przed zadaniem bohaterskim szczeniakom powstrzymanie burmistrza Humdingera i Kitten Catastrophe Crew przed zrujnowaniem Paw Patrol Day festiwal.

Z ośmioma postaciami, które przełączają się między nimi z własnymi unikalnymi umiejętnościami, ta gra oferuje nawet lokalne wsparcie kooperacyjne i oferuje mnóstwo przedmiotów kolekcjonerskich i kostiumów postaci, które można znaleźć rozsiane po całej mapie.

Podczas gdy ciężko pracujemy nad naszą recenzją gry, możecie obejrzeć zwiastun premierowy gry poniżej, aby rzucić okiem na to, co przynosi do stołu.

HQ
Paw Patrol World

Powiązane teksty

0
Paw Patrol WorldScore

Paw Patrol World

RECENZJA. Przez Alberto Garrido

Ryder, Marshall, Chase, Skye, Skye, Rubble, Zuma i wszyscy inni powracają na nową misję w "mojej pierwszej grze z otwartym światem".Wczytywanie następnej zawartości