Polski
Gamereactor
wiadomości
Skull and Bones

15 milionów kilometrów zostało przepłyniętych w Skull and Bones ' otwartej becie

Zatopiono ponad 44 miliony statków.

HQ

W miniony weekend Ubisoft zorganizował betę Skull and Bones, podczas której gracze na wszystkich platformach mogli wskoczyć do gry i doświadczyć jej ogromnej części bez wielu barier. Zaprojektowana jako test przed pełną premierą (która jest planowana na piątek, ale tak naprawdę wydarzyła się wczoraj, kiedy zadebiutowały edycje premium), wygląda na to, że wielu graczy było zainteresowanych zobaczeniem, co ma w zanadrzu piracka gra wieloosobowa.

Mówimy to, ponieważ Ubisoft podzielił się kilkoma danymi na temat otwartej bety i trendów wśród graczy w tym czasie. Z danych wynika, że pokonano prawie 15 milionów kilometrów, zatopiono ponad 44 miliony statków, ponad 3,2 miliona godzin spędzonych w grze, stoczono ponad 40 milionów bitew morskich, ponad 180 000 piratów straciło życie z rąk morskich potworów, a ponad 3600 statków zostało zatopionych przez zbuntowane fale.
Nie trzeba dodawać, że wygląda na to, że gracze przepuszczają grę przez dzwonek podczas fazy beta. My też tak zrobiliśmy i możecie przeczytać nasze przemyślenia na temat tego doświadczenia tutaj, zanim wkrótce pojawi się nasza pełna recenzja.

Skull and Bones

Powiązane teksty

0
Skull and Bones Score

Skull and Bones

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Miejscami jest potencjał do zbadania, ale jest też zbyt wiele, aby ten statek mógł wrócić do portu.Wczytywanie następnej zawartości