Polski
Gamereactor
wiadomości
Fallout 4

Aktualizacje nowej generacji Fallout 4 sprawią, że będzie ładniejszy i lepszy na PC, PS5 i Xbox Series jeszcze w tym miesiącu

Gracze PlayStation 4 i Xbox One również mogą spodziewać się ulepszeń.

HQ

Bethesda nikogo nie zaskoczyła, gdy nagle ogłosiła, że aktualizacja "next-gen" Fallout 4 i wersje PS5/Xbox Series zostały opóźnione do 2024 roku w połowie grudnia ubiegłego roku. To doprowadziło mnie do przekonania, że chcą mieć te rzeczy gotowe na premierę niesamowitego serialu Amazona o Falloucie. Wygląda na to, że taki był plan, ale potrzebowali trochę więcej czasu.

Powiedziano nam, że bezpłatna aktualizacja nowej generacji Fallout 4 stanie się dostępna 25 kwietnia, a to oczywiście oznacza również, że wersje na PS5 i Xbox Series zostaną uruchomione tego samego dnia. Te wersje gry pozwolą nam wybierać między trybem wydajności z 60 klatkami na sekundę a trybem jakości ze zwiększoną rozdzielczością, oferując jednocześnie ulepszone ulepszenia stabilności i inne nieokreślone poprawki.

Nie oznacza to, że ci, którzy nadal dobrze się bawią na PS4 lub Xbox One, muszą czuć się pominięci, ponieważ wersje ostatniej generacji otrzymają również bezpłatną aktualizację 25 kwietnia, która zapewnia ulepszenia stabilności, poprawki logowania i zadań.

Wszystkie aktualizacje będą również zawierać kilka darmowych przedmiotów Klubu Twórczości, więc myślę, że można śmiało powiedzieć, że zwiększona popularność Fallout 4 przed pokazem dopiero się zaczynała.

Czy teraz wrócisz do Fallout 4 lub w końcu kupisz?

Fallout 4

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości