Polski
Gamereactor
wiadomości
Alone in the Dark

Alone in the Dark do uruchomienia w październiku

W rolach głównych wystąpią David Harbour i Jodie Comer.

HQ

Pieces Interactive potwierdziło, że remake Alone in the Dark nadejdzie w samą porę na najbardziej upiorny sezon roku. Gra typu survival horror zadebiutuje 25 października na PC, PS5 i konsolach Xbox Series, a aby dodać do tej informacji, Pieces potwierdził również kilka innych interesujących funkcji dotyczących gry.

Największą z nich jest bez wątpienia wiadomość castingowa, ponieważ deweloper zatrudnił Davida Harboura i Jodie Comer, aby wcielili się w dwóch bohaterów gry, detektywa Edwarda Carnby'ego i Emily Hartwood, a obie postacie używają również prawdziwych podobizn aktorów.

Alone in the DarkAlone in the Dark

Aby to kontynuować, powiedziano nam, że gra jest teraz dostępna w przedsprzedaży za 49,99 £ / 59,99 €, a każdy, kto chce to zrobić, uzyska dostęp do Derceto 1992 Costume Pack DLC, który zmieni modele postaci w ich wersje z 1992 roku. Pieces potwierdził również, że Alone in the Dark otrzyma Deluxe Edition, który zawiera dodatkowe opcje kosmetyczne, w tym filtry i pakiety komentarzy deweloperów.

Wreszcie, jeśli szukacie przedsmaków Alone in the Dark przed premierą w październiku, Pieces zadebiutowało również krótkim, grywalnym demem Prologue, które obraca się wokół młodej dziewczyny, którą spotykasz w grze o imieniu Grace, z tym ustawionym kilka tygodni przed faktycznym Alone in the Dark .

Poniżej możecie obejrzeć pełny film prezentujący Alone in the Dark, aby uzyskać więcej informacji na temat gry, lub przeczytać naszą krótką zapowiedź tutaj, aby uzyskać kilka dodatkowych przemyśleń i opinii.

HQ

Powiązane teksty

0
Alone in the Dark Score

Alone in the Dark

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Pieces Interactive nałożyło błyszczącą i świeżą warstwę farby na horror z 1994 roku, w tym remake'u, który bardzo przypomina Resident Evil 2.Wczytywanie następnej zawartości