Polski
Gamereactor
wiadomości
Assassin's Creed Mirage

Assassin's Creed Mirage to największa premiera obecnej generacji Ubisoftu

W grze spędziło się już 479 lat.

HQ

Podczas gdy Ubisoft nie podzielił się jeszcze informacjami na temat liczby kopii, które Assassin's Creed Mirage przesunęły, francuska firma ujawniła teraz, że gra jest największą premierą obecnej generacji do tej pory.

W szczególności powiedziano nam: "Assassin's Creed Mirage to największa premiera nowej generacji pod względem sprzedaży jednostkowej do tej pory w Ubisoft (PS5, Xbox Series X-S)".

Biorąc pod uwagę, że gra jest dostępna dopiero od tygodnia, jest to co najmniej imponujący wyczyn. Jeśli chodzi o to, co ten napływ graczy oznaczał dla Mirage, Ubisoft ujawnił kilka interesujących statystyk dotyczących tendencji graczy w grze.

Powiedziano nam, że w grze spędziliśmy 479 lat i że 60 milionów Skoków Wiary zostało ukończonych. Aha, i co najważniejsze, 1,2 miliona kotów ulicznych było zwierzętami domowymi.

Jeśli nie miałeś okazji zagrać w Assassin's Creed Mirage, koniecznie przeczytaj naszą recenzję tutaj lub obejrzyj naszą recenzję wideo poniżej.

HQ
Assassin's Creed Mirage

Powiązane teksty

0
Assassin's Creed MirageScore

Assassin's Creed Mirage

RECENZJA. Przez Marie Liljegren

Najnowsza odsłona serii Assassin's Creed firmy Ubisoft jest już dostępna, a wraz z powrotem do korzeni odnosi sukces, czy jest reliktem przeszłości?Wczytywanie następnej zawartości