Polski
Gamereactor
wiadomości
Astro Bot

Astro Bot zapowiedziano, a jego premiera zaplanowana jest na wrzesień

Nadchodząca platformówka wygląda absolutnie uroczo i wszystko, czego można oczekiwać od gry Astro Bot.

HQ

W zeszłym tygodniu krążyła plotka, że nowa gra Astro Bot ma zostać ujawniona na pokazie State of Play, który właśnie się zakończył. Gra miała być kolejną platformówką 3D stworzoną na PS5, podobną do tej, którą otrzymaliśmy z Astro's Playroom, grą, która do tej pory jest najlepiej sprzedającą się ekskluzywną grą na PS5 (dzięki dołączeniu do każdej konsoli PS5). Okazuje się, że wszystkie te plotki były prawdziwe.

Właśnie ujawniono grę znaną po prostu jako Astro Bot. Po raz kolejny pochodzić będzie z Team Asobi i jest platformówką 3D, która zabierze sympatyczną maskotkę robota na przygodę przez różne biomy i unikalne poziomy w tym, co jest opisywane jako "super-duża kosmiczna przygoda, jego największa do tej pory".

Powiedziano nam, że oferowanych będzie sześć galaktyk obejmujących ponad 80 poziomów. Celem jest zbadanie i odnalezienie zaginionych członków załogi Astro, którzy zostali rozproszeni po tych galaktykach, w tym lasach, plażach, wulkanach i nie tylko.

W typowy dla Astro sposób pojawi się lista umiejętności do opanowania i wykorzystania, z których większość będzie dostosowana do specjalnych funkcji kontrolera DualSense. Zasadniczo efekty dotykowe i adaptacyjne efekty "Trigger" będą miały wpływ na to, jak Astro eksploruje świat i używa mocy takich jak Bulldog Booster do doskoku w powietrzu i miażdżenia wrogów, Twin-Frog Gloves do huśtania się i atakowania z dystansu oraz Giant Sponge do zasysania wody, aby urosnąć i spowodować spustoszenie.

Team Asobi obiecuje również ponad 70 nowych typów wrogów do pokonania, w tym bossów na końcu każdej galaktyki oraz możliwości ponownego spotkania się ze znajomymi z uniwersum PlayStation. Pełna lista tych przyjaciół pozostaje nieujawniona, ale widzieliśmy wersję Leviathan Axe pojawiającą się...

Jeśli chodzi o to, kiedy możesz zagrać w Astro Bot na PS5, gra zostanie uruchomiona już 6 września 2024 roku. Obejrzyjcie zwiastun poniżej.

HQ
Astro Bot

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości