Polski
Gamereactor
recenzje
Beautiful Sakura: Fitness Club

Beautiful Sakura: Fitness Club

Oceniliśmy symulator randkowy Beautiful Sakura: Fitness Club i jedyną lekcją, jakiej się nauczyliśmy, jest to, że wszyscy oczywiście chodzimy na niewłaściwą siłownię.

Seks się sprzedaje to motto tak stare jak sama ludzkość, a stosowanie tej strategii nie jest niczym nowym, jeśli chodzi o marketing produktu i zarabianie pieniędzy. Deweloper Cropware oczywiście również nie jest zaznajomiony z tym zjawiskiem, a ich nowy symulator randkowy Beautiful Sakura: Fitness Club łączy grafikę anime dla dorosłych i bardzo prostą rozgrywkę, aby przyciągnąć graczy. Nie ukrywają zbyt wiele na temat tego, co zamierzają sprzedać tobie jako graczowi, ale robią to, jednocześnie starając się ukryć "najgorsze" za pomocą płytkiego udawania, aby nie wydawać się zbyt desperackim.

Beautiful Sakura: Fitness Club

Jako gracz wcielasz się w rolę osobistego trenera o imieniu Kaito i to głównie w swojej roli zawodowej będziesz spotykać jedną atrakcyjną dziewczynę po drugiej. Jednak te relacje szybko przeradzają się w bardziej zalotne i intymne rozmowy, a wszystkiemu towarzyszą sugestywne zdjęcia tych pań w różnych zachęcających pozach. Od czasu do czasu możesz dokonywać różnych wyborów w dialogu, ale ogólnie rzecz biorąc, jest to samogrające pianino, w którym czujesz się bardziej jak widz niż aktywny uczestnik.

Beautiful Sakura: Fitness Club

Scenariusz i sam scenariusz nie jest najlepszy i choć szybko doprowadza nas do bardzo źle skrywanej namiętności, która pełni rolę głównej treści, to większość z nich jest postrzegana jako raczej sztywna i pozbawiona życia. To trochę tak, jakby zdesperowany nastolatek napisał dialogi, podczas gdy ktoś inny był odpowiedzialny za zdjęcia, a próbując wydawać się głębokim, oczywisty motyw seksu miesza się z głupimi komentarzami o tym, że "życie jest jak fala" lub że musisz "odważyć się żyć i korzystać ze wszystkich możliwości". Po prostu to trochę tak, jakby otwierać jedno chińskie ciasteczko z wróżbą po drugim, podczas gdy kwartet dziewczyn z anime rozpościera się po ekranie w obcisłych dresach - być może nie ma w tym nic złego samo w sobie, ale może też nie jest to coś godnego najwyższej oceny.

To jest reklama:
Beautiful Sakura: Fitness Club

Biorąc pod uwagę, że konfiguracja i grywalność są najprostsze, można by się spodziewać, że gra będzie działać technicznie, ale niestety zawodzi w tej kategorii, co jest niezwykle krępujące, biorąc pod uwagę, że kod gry prawdopodobnie nie może być bardziej zaawansowany niż codzienna prezentacja PowerPoint. Jasne, przygoda jest całkowicie grywalna, ale kiedy naciśnięcia przycisków nie są rejestrowane lub występują opóźnienia i dziwne zablokowane opcje z rozmowy na rozmowę, nie sprawia to, że chcesz sięgnąć do napisów końcowych.

Myślę, że tak zwana "sztuka" jest największym punktem sprzedaży, ale szczerze mówiąc, wydaje się, że programista użył jakiegoś narzędzia AI, aby wyprodukować jeden wątpliwy obraz po drugim. Nie ma naprawdę zadziwiającej jakości ani finezji i prawdopodobnie istnieją znacznie tańsze sposoby na znalezienie podobnego lub lepszego materiału za pomocą prostego wyszukiwania w Internecie.

Beautiful Sakura: Fitness Club
To jest reklama:

Chociaż Beautiful Sakura: Fitness Club jest tani w odbiorze, nie sprawia to, że jestem bardziej skłonny do hojności w jego ocenie. Jasne, jeśli lubisz powieści wizualne, w których zmysłowe tematy są poruszane szybko i bezdusznie, może tu znaleźć trochę radości, ale z pewnością istnieją (nie żebym coś o tym wiedział...) lepsze i tańsze rozwiązania, jeśli chcesz zrobić trochę badań i nie boisz się potencjalnie żenującej historii sieci. Wreszcie, jedną pozytywną rzeczą jest to, że jest niezwykle łatwy do ukończenia i zdobycia osiągnięć, i być może jest to coś do rozważenia dla tych, którzy szukają łatwego 100% do dodania do swojej kolekcji, szukając motywacji do pójścia na siłownię. Niestety, w tym wypełnionym spandeksem klubie fitness nie ma nic więcej.

Beautiful Sakura: Fitness Club
03 Gamereactor Polska
3 / 10
+
Motywacja na siłowni!
-
Wszystko.
overall score
to ocena naszych redaktorów. Jaka jest Twoja? Wynik ogólny jest średnią wyników redakcji każdego kraju

Powiązane teksty

0
Beautiful Sakura: Fitness Club Score

Beautiful Sakura: Fitness Club

RECENZJA. Przez Joakim Sjögren

Oceniliśmy symulator randkowy Beautiful Sakura: Fitness Club i jedyną lekcją, jakiej się nauczyliśmy, jest to, że wszyscy oczywiście chodzimy na niewłaściwą siłownię.Wczytywanie następnej zawartości