Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Evil West

Dołącz do nas na Evil West na dzisiejszym GR Live

Za kilka godzin zabijemy kilka wampirów z Dzikiego Zachodu.

HQ

Dziś jest data premiery najnowszej gry wideo Flying Wild Hog. Ta gra akcji, znana jako Evil West, zabiera graczy do nadprzyrodzonej wersji Dzikiego Zachodu, gdzie celem jest zmierzenie się z hordami wampirów i paskudnych stworzeń, które zamierzają przejąć świat, a wszystko to za pomocą armady sprzętu i broni, aby wysadzić je na tony maleńkich kawałków.

Chociaż możesz przeczytać nasze przemyślenia na temat gry tutaj, możesz również dołączyć do nas za kilka godzin, gdy chcemy sprawdzić godzinę otwarcia Evil West na dzisiejszym GR Live. Począwszy od zwykłego czasu 15:00 GMT / 16:00 CET na stronie głównej GR Live, nasza własna Rebeca będzie gospodarzem tym razem i będzie brudzić sobie ręce jako słynny łowca wampirów Jesse Rentier.

Evil West

Powiązane teksty

0
Evil WestScore

Evil West

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Flying Wild Hog przenosi nas do wersji Dzikiego Zachodu opanowanej przez wampirycznych krwiopijców w tym tytule akcji.Wczytywanie następnej zawartości