Polski
Gamereactor
wiadomości
Ted

Drugi sezon Ted został napisany

A odczyt tabeli już się odbył.

HQ

Pierwszy sezon Ted zadebiutował i spotkał się z ogromnym przyjęciem, co czyni go jednym z najczęściej oglądanych seriali komediowych w Wielkiej Brytanii, pokazując, że zainteresowanie animowanym niedźwiedziem Setha MacFarlane'a jest nadal bardzo wysokie. Mając to na uwadze, nie trzeba było długo czekać, aby drugi sezon dostał zielone światło, drugi sezon, który został już napisany, a nawet doczekał się pierwszego odczytu.

Zostało to potwierdzone przez firmę produkcyjną Fuzzy Door, która potwierdza za pośrednictwem Instagrama, że Max Burkholder, Giorgia Whigham, Scott Grimes, Alanna Ubach i sam MacFarlane powrócą jako ich postacie Johna, Blaire, Matta, Susan i Ted.

Ta tabela zasadniczo potwierdza, że produkcja serialu jest gotowa i wkrótce zacznie działać, więc miejmy nadzieję, że możemy spodziewać się więcej Ted w przyszłym roku.

Ted

Powiązane teksty

Ted - Sezon 1

Ted - Sezon 1

RECENZJA SERIALU. Przez Ben Lyons

Seth McFarlane po raz kolejny użycza swojego głosu animowanemu, nieokrzesanemu niedźwiedziowi, w serialu telewizyjnym, który jest zaskakująco uroczy i zabawny.Wczytywanie następnej zawartości