Polski
Gamereactor
wiadomości
EA Sports WRC

EA Sports WRC zostanie dostarczony z obrazami okładek specyficznymi dla platformy

Reprezentowane będą trzy główne zespoły.

HQ

Ponieważ nadchodzący EA Sports WRC (który został ogłoszony wczoraj po miesiącach plotek i przecieków) zostanie wydany na trzy różne platformy (PC, PS5 i Xbox Series) i ponieważ WRC jest obecnie zaludniony przez trzy zespoły / producentów, Codemasters zdecydowało się stworzyć okładki specyficzne dla platformy, w których wszystkie trzy zespoły / pojazdy będą prezentowane w oddzielnych skrzynkach. Wersja na PlayStation 5 zostanie ozdobiona przez Toyotę, podczas gdy Hyundai pokryje tytuł Xbox, a Ford ozdobi grę na PC.

EA Sports WRC zostanie wprowadzona 3 listopada, ale dla tych, którzy zamówią w przedsprzedaży, otrzymasz specjalną edycję z gadżetami DLC i dostępem do gry trzy dni wcześniej.

Który z trzech obrazów okładki podoba Ci się najbardziej?

EA Sports WRC
KOMPUTER OSOBISTY.
EA Sports WRC
PS5.
EA Sports WRC
Seria Xbox.

Powiązane teksty

0
EA Sports WRCScore

EA Sports WRC

RECENZJA. Przez Petter Hegevall

Zespół odpowiedzialny za Dirt Rally 2.0 wprowadza teraz swoją pierwszą oficjalną grę WRC, a nasz ekspert rajdowy przetestował ją.

0
Rozmawiamy z Codemasters o EA Sports WRC

Rozmawiamy z Codemasters o EA Sports WRC

PUBLICYSTYKA. Przez Petter Hegevall

W końcu ogłoszono, że gra, którą my w Gamereactor po raz pierwszy mieliśmy do zaprezentowania w lutym, a w tym wywiadzie rozmawiamy z producentem Rossem Gowing oraz projektantem i zwycięzcą WRC 2 Johnem Armstrongiem.Wczytywanie następnej zawartości