Polski
Gamereactor
wiadomości
The Bear (Disney+)

Ebon Moss-Bachrach nakręciła w tym roku 18 odcinków serialu "The Bear"

Może to oznaczać, że większość, jeśli nie całość, sezonu 4 jest już gotowa.

HQ

Okej, więc jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że podobno były plany, aby nakręcić razem zarówno 3, jak i 4. sezon The Bear. Potem inny raport stwierdził, że tak nie było, a scenariusze nie połączyły się na czas.

Teraz gwiazda programu przedstawiła swoją wersję wydarzeń. Ebon Moss-Bachrach w rozmowie z Porterem powiedziała, że w tym roku nakręcili osiemnaście odcinków, z których dziesięć zostało pokazanych do tej pory.

"Nakręciliśmy około 18 odcinków" – powiedział. "Ale wszystko się zmienia. W przeszłości to, co było jednym odcinkiem na stronie, zostało podzielone na dwa. Po prostu zatracam się w bałaganie i chaosie. Lubię, gdy porywa mnie fala, która jest większa, niż myślisz, że jest, przewraca się i wypluwa na drugi koniec".

Czy to oznacza, że nie będziemy musieli czekać tak długo na czwarty sezon, to się dopiero okaże, ponieważ nie było jeszcze oficjalnego słowa poza tym, że wiemy, że serial został odnowiony.

Sprawdź naszą pełną recenzję 3. sezonu The Bear tutaj.

The Bear (Disney+)

Powiązane teksty

Niedźwiedź - Sezon 3

Niedźwiedź - Sezon 3

RECENZJA SERIALU. Przez Alex Hopley

Po drugim sezonie, który wystrzelił Niedźwiedzia w stratosferę, kontynuacja wydaje się, jakby skończyło mu się paliwo.Wczytywanie następnej zawartości