Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Elden Ring: Cień Erdtree został zdobyty przy użyciu tylko padu tanecznego

Niezłomna MissMikkaa wciąż udowadnia, że nawet najtrudniejsze wyzwanie nie może się równać z jej wściekłymi stopami.

HQ

Wiele rozmów na temat Elden Ring: Shadow of the Erdtree dotyczyło jego trudności i wyzwań oraz tego, jak wielu wydaje się uważać, że jest zbyt trudny. Streamerka MissMikkaa wyraźnie się z tym nie zgadza, ponieważ teraz pokonała i podbiła DLC, używając tylko pada tanecznego jako głównej metody sterowania.

MissMikkaa jest znana z radzenia sobie z notorycznie trudnymi grami za pomocą zwariowanych danych wejściowych, ale jest to z pewnością jedno z jej najlepszych osiągnięć do tej pory i być może dobry przykład na to, że Shadow of the Erdtree nie jest zbyt trudne?

Tak czy inaczej, poniżej możecie zobaczyć moment, w którym MissMikkaa pokonała Radahma, decydujący moment, który zakończył passę, która wyniosła 52 próby walki z bossem w ciągu siedmiu godzin i łącznie 325 zgonów w ciągu siedmiu dni w całym DLC.

Elden Ring

Powiązane teksty

Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości