Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Elden Ring Łatka Shadow of the Erdtree sprawia, że wczesna część DLC jest nieco łatwiejsza

Fragmenty Scadutree będą potężniejsze na początku.

HQ

Gdy tylko Shadow of the Erdtree oficjalnie się ukazało, fani zaczęli narzekać na poziom trudności DLC Elden Ring. Pierwsi bossowie byli postrzegani jako zbyt trudni, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że fragmenty Scadutree, które dawały twojej postaci premię do siły i redukcję obrażeń, wydawały się nie mieć większego znaczenia na początku.

Jednak nowa łatka ma to zmienić. Zarówno Fragmenty Scadutree, jak i Czcigodne Duchowe Prochy będą potężniejsze na początku DLC, a z czasem zapewnią bardziej stopniowe wzmocnienia. Ich ostateczny poziom również został nieznacznie zwiększony.

Ponieważ są one ograniczonym zasobem w grze, ważne jest, aby czuły, że mają znaczenie dla graczy. Działają jak wspomnienia z bitwy w Sekiro: Shadows Die Twice, dając ci zastrzyk mocy, aby stawić czoła kolejnemu wielkiemu wrogowi na twojej drodze. Teraz, gdy te błogosławieństwa zostały wzmocnione, możesz się założyć, że w sieci znajdą się puryści, którzy będą twierdzić, że są prawdziwymi najlepszymi graczami, ponieważ pokonali DLC bez wzmocnienia patcha.

Elden Ring

Powiązane teksty

Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości