Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Elden Ring: Shadow of the Erdtree doczekało się dziś zwiastuna rozgrywki

Będzie trwał 3 minuty, więc wygląda na to, że dostaniemy również datę premiery.

HQ

Prawie nie słyszeliśmy nic oficjalnego o rozszerzeniu Shadow of the Erdtree od Elden Ring od czasu jego ogłoszenia w lutym ubiegłego roku, ale spekulacje i plotki nadrobiły to, zalewając internet. Bardzo niewiele z nich jest znaczących i wiarygodnych, ale to się zmieniło w ciągu ostatnich kilku tygodni. Kilka rzeczy wskazywało na to, że Shadow of the Erdtree zbliża się wielkimi krokami do premiery i wygląda na to, że to prawda.

FromSoftware potwierdza Elden Ring: Shadow of the Erdtree otrzyma zwiastun rozgrywki o 15:00 GMT / 4:00 CET 21 lutego. To dzisiaj dla tych z nas, którzy już minęli północ! Zwiastun będzie trwał trzy minuty, co jest dość pokaźnym wynikiem. Czy to oznacza, że kończy się wraz z datą premiery? Jestem gotów postawić dużo pieniędzy na tak, i że jest dość blisko.

Co macie nadzieję zobaczyć w zwiastunie rozgrywki i kiedy waszym zdaniem dodatek zostanie wydany?

Elden Ring

Powiązane teksty

0
Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości