Polski
Gamereactor
wiadomości
Forza Motorsport

Forza Motorsport otrzyma nowy utwór w kwietniu

Pojawiła się długo oczekiwana aktualizacja progresji.

HQ

Kilka tygodni temu informowaliśmy o tym, że Turn 10 chce w końcu zająć się trudnymi postępami Forza Motorsport w dużej aktualizacji planowanej dla gry. Cóż, ta aktualizacja jest już dostępna, co oznacza, że możesz uruchomić tytuł wyścigowy i zacząć ulepszać i ulepszać swoje samochody w bardziej płynny i przystępny sposób, który nie polega na spędzaniu godzin na awansowaniu każdego samochodu, zanim będziesz mógł wyposażyć go w znaczące ulepszenia i ulepszenia.

Ale premiera tej aktualizacji nie była jedyną wiadomością, którą Turn 10 musiał się podzielić. Oprócz nakreślenia wydarzeń Rivals, serii Featured Multiplayer, Career Tours i Car Pass, które zostaną wprowadzone w nadchodzących dniach i na kilka następnych tygodni, deweloper ujawnił również, że aktualizacja wprowadza dalsze ulepszenia stabilności i optymalizacji, a także zmianę w wyjeździe z pit stopu Daytona w celu zmniejszenia liczby kolizji.

Ponadto wszystkie te ogłoszenia zostały zwieńczone wiadomością, że gracze mogą spodziewać się nowego utworu, który pojawi się w grze w przyszłym miesiącu. Nie jest jasne, jaki będzie utwór ani kiedy dokładnie zadebiutuje, ale wiemy, że nadchodzi.

Forza Motorsport

Powiązane teksty

0
Forza MotorsportScore

Forza Motorsport

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Ścigaliśmy się do woli w najnowszym tytule wyścigowym w zakręcie 10.Wczytywanie następnej zawartości