Polski
Gamereactor
wiadomości
Forza Motorsport

Forza Motorsport w końcu zmienia swój brutalny system progresji samochodów

Zakręt 10 odnosi się do jednego z najbardziej krytykowanych aspektów tytułu wyścigowego.

HQ

Chociaż Forza Motorsport jest ogólnie bardzo dobrym tytułem wyścigowym, ma kilka załamań. Jednym z takich obszarów, który wywołał wiele krytyki, jest postęp w grze, ponieważ aby zdobyć nowe części do zakupionych samochodów, trzeba było spędzić godziny na indywidualnym ich awansowaniu, aby zdobyć nowe opcje części. Na szczęście w przyszłości to się zmieni.

W nowym poście na blogu potwierdzono, że mechanika zablokowanych części samochodowych zostanie usunięta, aby gracze mogli uzyskać dostęp do wszystkich części do swoich samochodów po zakupie/odblokowaniu nowego pojazdu.

Turn 10 stwierdza: "Po pierwsze, usuniemy mechanikę zablokowanych części, aby wszystkie części samochodowe były dostępne na poziomie samochodu 1 dla każdego samochodu w grze. Gdy samochód zostanie dodany do Twojej kolekcji, możesz zainstalować w nim ulepszenia w dowolnej kolejności. Niezależnie od tego, czy chodzi o wymianę silnika, opony wyścigowe, zmiany aspiracji, zestawy karoserii czy jakąkolwiek inną część dostępną dla Twojego pojazdu, będziesz mieć swobodę budowania samochodów po swojemu."

Nadal będziesz musiał używać Car Points, aby zainstalować ulepszenia w swoim samochodzie, ale zostanie to również zmienione, aby było mniej wymagające, ponieważ teraz możesz użyć Credits, aby zdobyć Car Points. Jeśli wolisz zachować swój Credits, możesz oczywiście kontynuować ulepszanie samochodu, zarabiać Car Points i używać ich do instalowania części jak zwykle.

Mówi się, że stosunek Credits do Car Points wynosi 4 500:500, a Turn 10 stwierdza, że jest to równoznaczne z wydaniem niespełna 90 000 Credits, aby w pełni wyposażyć Volkswagena Golfa R 2021 we wszystkie dostępne części. Bez wątpienia w przypadku supersamochodu będzie to znacznie droższe.

Podobnie, zniżki marki będą nadal obowiązywać, co oznacza, że istnieje motywacja do awansowania samochodu do poziomu 50, aby zakup innych samochodów tej marki był tańszy i łatwiejszy. Turn 10 dodaje, że proces ten zajmie około dwóch do trzech godzin jazdy samochodem.

Jeśli chodzi o to, kiedy ta aktualizacja zostanie wprowadzona, planowana jest aktualizacja 6 w marcu.

Forza Motorsport

Powiązane teksty

0
Forza MotorsportScore

Forza Motorsport

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Ścigaliśmy się do woli w najnowszym tytule wyścigowym w zakręcie 10.Wczytywanie następnej zawartości