Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
God of War

God of War nie działa na komputerach z systemem Windows 11

Chcielibyśmy również, aby pojawiły się podpowiedzi dotyczące przycisków PlayStation dla kontrolerów z układem PS, pięknie prosimy.

HQ

God of War (2018) opuścił PlayStation, by w końcu pojawić się na PC. Co myślimy o jakości portu? Zerknijcie tutaj, jeśli chcecie się dowiedzieć. Jednak chociaż nawet Nvidia wypuściła nowe sterowniki i funkcje z myślą o grze, wydaje się, że wciąż jest trochę pracy do wykonania.

Po pierwsze, nie byliśmy w stanie uruchomić gry na komputerach z systemem Windows 11. Kod Steam działał dobrze na Windowsie 10 (cóż, pomijając pewne czkawki i spadki klatek animacji, jak pisaliśmy w naszej recenzji), ale gra na Windowsie 11 była niemożliwa.

Poza tym pozostaje jeszcze bardzo ironiczna kwestia dotycząca podpowiedzi przycisków na ekranie. God of War oferuje natywną obsługę kontrolerów DualShock i DualSense, ale jeśli używamy niektórych dostępnych kontrolerów PS innych firm, mapa przycisków nadal będzie domyślnie wyświetlać monity Xboksa. Można to łatwo naprawić, pozwalając użytkownikom wybrać lub wykryć typ kontrolera, co, mamy nadzieję, zmieni się w najbliższej przyszłości.

Jak wiele innych gier na PC, spodziewamy się, że God of War rozszerzy swoją kompatybilność i poprawi wydajność w nadchodzących tygodniach.

God of War

Powiązane teksty

0
God of War (PC)Score

God of War (PC)

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Po premierze na PlayStation 4 w 2018 roku uznana podróż Kratosa i Atreusa pojawiła się na PC.

0
God of War trafi na PC w styczniu

God of War trafi na PC w styczniu

WIADOMOŚĆ. Przez Eirik Hyldbakk Furu

Uncharted 4: Kres Złodzieja i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo to nie jedyne gry z PlayStation, które dołączą do wyścigu mistrzów na początku 2022 roku.Wczytywanie następnej zawartości