Polski
Gamereactor
wiadomości
Immortals of Aveum

Immortals of Aveum studio zwalnia prawie połowę swoich pracowników po słabej sprzedaży

Gra nie ma nawet miesiąca.

HQ

Naprawdę lubię Immortals of Aveum, ale nigdy nie było wątpliwości, że debiutancka gra Ascendant Studios będzie miała problemy. Ogólny dyskurs prowadzący do premiery sprawił, że brzmiało to tak, jakby większość ludzi myślała, że wydaje się to ogólne i proste, a porównania do Forspoken nie pomagały. To jeden z powodów, dla których naprawdę zdecydowałeś się zaokrąglić to, co byłoby 8,5 do 9 w naszej skali, mając nadzieję, że więcej osób zda sobie sprawę, że jest o wiele lepiej, niż wielu chciałoby, abyś uwierzył. Niestety, to nie wystarczyło.

Brett Robbins, założyciel studia, dyrektor generalny i dyrektor gier Immortals of Aveum, ujawnia, że Ascendant Studios zostało zmuszone do zwolnienia prawie połowy swoich pracowników, dokładnie 45 procent, ponieważ Immortals of Aveum sprzedał się słabo. Słabo może być nawet niedopowiedzeniem, ponieważ rzadko słyszysz o takich rzeczach, które dzieją się, zanim gra ma nawet miesiąc.

Kiedy odwiedziłem studio na początku tego roku, jeden z deweloperów powiedział mi, że jest to około 100 osób, więc oznacza to, że ponad 40 utalentowanych twórców gier straciło dziś pracę.

Drobną wiadomością jest to, że studio będzie nadal pracować nad grą i uniwersum Immortals of Aveum, co oznacza, że nie powinienem rezygnować z nadziei na zobaczenie kontynuacji i / lub serialu telewizyjnego, nawet jeśli te wiadomości zdecydowanie nie pomogły.

Immortals of Aveum

Powiązane teksty

0
Immortals of AveumScore

Immortals of Aveum

RECENZJA. Przez Eirik Hyldbakk Furu

Ascendant Studios ma zdumiewający początek, ponieważ jest to jedna z najlepszych strzelanek pierwszoosobowych od lat i bez wątpienia początek fantastycznej serii.Wczytywanie następnej zawartości