Polski
Gamereactor
wiadomości
Helldivers II

Johan Pilestedt przekazuje zarządzanie studiem Arrowhead Games Shamsowi Jorjani

Były dyrektor generalny studia będzie nadal dyrektorem kreatywnym Helldivers II.

HQ

Błyskawiczna podróż do galaktycznej wolności na Helldivers II była dla Arrowhead Games Studios rollercoasterem emocji. Po pierwsze, ze względu na ogromny odbiór gry w momencie premiery. Następnie, za ciągły dialog i współudział w rosnącej społeczności oddanych graczy, a także za ciężką walkę na Steamie z Sony o wymuszone wtargnięcie PSN do wersji gry na PC.

Trudno jest poruszać się w kosmosie, unikając tak wielu asteroid i wygląda na to, że Grot Strzały potrzebował pomocy na mostku. Johan Pilestedt,Helldivers II dyrektor i dyrektor generalny studia, ogłosił na X, że zatrudnił Shamsa Jorjaniego jako nowego szefa studia.

Shams Jorjani jest znanym konsultantem i inwestorem w branży, a także zapalonym graczem, więc w pełni rozumie filozofię studia i to, co chcą osiągnąć. Nie jest to wcale zła wiadomość, ponieważ Pilestedt chce skupić się na swojej roli dyrektora kreatywnego i nadal zarządzać demokracją Super Earth.

Helldivers II

Powiązane teksty

Helldivers II Score

Helldivers II

RECENZJA. Przez Conny Andersson

Mimo że nigdy nie wstąpił do armii, los świata jest teraz w rękach Conny'ego, który od kilku dni zabija owady z zawrotną prędkością...Wczytywanie następnej zawartości