Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

LIVE
HQ
logo hd live | Deliver Us Mars
See in hd icon

Chat

X
   😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
   Polski
   Gamereactor
   recenzje
   Two Point Campus

   Kampus dwupunktowy

   Wróciliśmy do Two Point County, aby zbudować uniwersytety naszych marzeń w najnowszym tytule symulacyjnym Two Points Studios.

   HQ

   Kilka miesięcy temu, zanim doczekałem się opóźnienia, miałem okazję sprawdzić kilkugodzinną najnowszą grę symulacyjną Two Point Studios Two Point Campus. Podczas tej okazji do podglądu stało się dla mnie jasne, że jest to dość ekscytująca gra, ponieważ usprawnione systemy symulacyjne z dużą głębią otworzyły drogę do prawie niewykorzystanej kreatywności w rękach gracza. Ale to było ujęcie z zaledwie kilku godzin gry. Teraz miałem nieskrępowany dostęp do gry i spędziłem kilka godzin budując zwariowane i dziwne kampusy w całym hrabstwie Two Point, a spoiler alert, wciąż jest jasne, że będzie to fantastyczny tytuł.

   HQ

   Każdy, kto grał wcześniej w Two Point Hospital, będzie miał całkiem dobre pojęcie o tym, co oferuje ta gra. Jasne, że koncepcja widzi szpitale na boku dla uniwersytetów, ale koncepcja pozostaje taka sama. W części kampanii musisz podróżować po całym hrabstwie Two Point, aby budować kampusy dostosowane do konkretnych rzeczy. Niezależnie od tego, czy oznacza to udanie się do Noblestead, aby stworzyć szkołę dla rycerzy, czy zamiast tego do Blundergradu, aby szkolić następne pokolenie szpiegów i ekspertów od szpiegostwa. Zakres gry jest szeroki, ale jest obsługiwany w taki sposób, że masz swobodę posypania odrobiną osobistych akcentów tu i tam.

   Na przykład ogólna koncepcja misji Mitton University obraca się wokół robotyki, ponieważ historyczne miejsce ma na celu wykorzystanie boomu technologicznego, aby odkryć się na nowo - podobnie jak wiele prawdziwych historycznych uniwersytetów na całym świecie. W takim przypadku będziesz musiał ukończyć szereg wyzwań związanych z tym celem, takich jak zapewnienie, że strona ma funkcjonujące laboratorium robotyki i wystarczającą liczbę nauczycieli robotyki i tak dalej. Haczyk polega na tym, że musisz to wszystko zrobić, biorąc pod uwagę różne inne systemy symulacyjne, takie jak higiena, szczęście uczniów i oceny uczniów, ponieważ sposób generowania przychodów w Two Point Campus pochodzi z przedmiotów dobrze radzących sobie w nauce - coś, czego nie mogą zrobić bez odpowiednich udogodnień i sposobów na relaks po długim dniu. Zakładając, że masz to wszystko pod kontrolą, a twoi uczniowie są na dobrej drodze do dobrych ocen, możesz użyć dodatkowej gotówki, aby zapewnić kluby lub rozpocząć inne kursy w tym samym miejscu, co oznacza, że Mitton University, znany z doskonałego działu robotyki, może być również hotspotem treningowym klaunów lub czarodziejów Two Point County.

   To jest reklama:
   Two Point CampusTwo Point Campus

   Nie trzeba dodawać, że przy tak sprzecznych kursach i możliwościach eksploracji, normalność nie jest tak naprawdę równa z tą grą. Same kursy są zwariowane i dziwne, a będziesz musiał zbudować pola do walki dla rycerzy, laboratoria eliksirów dla czarodziejów, a także kuchnie dla kucharzy i laboratoria naukowe dla naukowców. Mając na uwadze tę tablicę, uczniowie są również osobliwą grupą. Pomiędzy gotami i mrocznymi czarodziejami, do zmiennych szpiegów i muzyków, do sportowców, punków, archeologów, szefów kuchni i buntowników, będziesz miał dość niezwykłą załogę studentów, do której musisz się odwołać, dlatego też pakiet konstrukcyjny jest tak szeroki.

   Możesz naprawdę dostosować najdrobniejsze szczegóły w każdym ze swoich kampusów, a to obejmuje praktyczne rzeczy, takie jak konieczność umieszczania grzejników w kampusach w chłodniejszej części hrabstwa Two Point, podobnie jak Mitton University, a raczej konieczność upewnienia się, że jest wystarczająco dużo automatów i straganów z żywnością, aby nakarmić swoich studentów. Dodaj do tego udogodnienia w całym kampusie, czy to łazienki i toalety, stacje do dezynfekcji rąk, pojemniki, a nawet upewnienie się, że jest wystarczająco dużo akademików, aby więcej studentów mogło uczęszczać do kampusu, abyś mógł zarabiać pieniądze. Będziesz musiał nawet od czasu do czasu zatrudniać / szkolić dozorców, aby byli ochroniarzami, a wszystko po to, aby móc zwalczać naloty z pobliskich rywalizujących szkół. Naprawdę jest wiele do zrobienia, ale wszystko to płynie razem w sposób, który jest łatwy do opanowania i dość intuicyjny.

   Biorąc to pod uwagę, jeśli popełnisz błąd w ocenie i zaczniesz skąpić na tym, czego potrzebują twoi badani lub nie zbudujesz odpowiednich obiektów i pokoi, zaczniesz zauważać, że stopnie spadają, a poziom szczęścia spada, co wpłynie na status i uznanie kampusu, i zobaczy mniej studentów chcących uczęszczać, a zatem mniej pieniędzy. A to może się zdarzyć dość szybko, dlatego warto, aby Two Point Studios zapewniło sposób na wstrzymanie (lub nawet przyspieszenie rozgrywki), abyś mógł poświęcić chwilę na zaplanowanie i strategię.

   To jest reklama:
   Two Point CampusTwo Point CampusTwo Point Campus
   Two Point Campus

   Dla każdego, kto szuka bardziej kreatywnego sposobu gry, który nie jest utrudniony przez zadania i wyzwania, dostępny jest tryb piaskownicy. Haczyk polega na tym, że musisz zdobyć jedną z trzech gwiazdek w kilku różnych kampusach, aby ją odblokować. Ale kiedy to zrobisz, możesz uzyskać dostęp do trybu, w którym jesteś mniej ograniczony pieniędzmi i innymi czynnikami ograniczającymi - co oznacza, że możesz uwolnić swój twórczy potencjał i naprawdę zbudować uniwersytet swoich marzeń. Piaskownica ma nawet trudniejszy tryb o nazwie Challenge, który kładzie większy nacisk na finanse i tak dalej.

   Podsumowując, Two Point Campus naprawdę zrobił na mnie wrażenie tym, co o nim widziałem. Nie jest to najbardziej wciągająca gra, ale jest bardzo łatwa do zdobycia, bardzo zabawna i naprawdę przybija uczucie powrotu na uniwersytet - coś, co pomaga publiczny spiker i stacje radiowe, które odtwarzają rozgrywkę, aby zapewnić, że masz wciągający dźwięk pasujący do szerokich systemów rozgrywki oraz żywych i często grafik i elementów scenografii. Two Point Studios wie, jak stworzyć zabawną grę symulacyjną. Wiedzieliśmy to z Two Point Hospital. Jeśli jest jedna rzecz, którą robi Two Point Campus, to potwierdza, że to studio chce umocnić się jako wiodąca postać w gatunku w branży.

   09 Gamereactor Polska
   9 / 10
   +
   Systemy symulacyjne oraz szerokie i usprawnione. Kursy są bardzo zróżnicowane, co prowadzi do zwariowanych kampusów. Mnóstwo unikalnych miejsc do odkrycia, z których każda ma własne wyzwania. Uroczy styl artystyczny. Ścieżka dźwiękowa i dźwięk są zabawne.
   -
   Po pewnym czasie może wydawać się nieco znajomy. Rozpoczęcie nowego kampusu ma dość powolną krzywą rozwoju.
   overall score
   to ocena naszych redaktorów. Jaka jest Twoja? Wynik ogólny jest średnią wyników redakcji każdego kraju

   Powiązane teksty

   0
   Kampus dwupunktowyScore

   Kampus dwupunktowy

   RECENZJA. Przez Ben Lyons

   Wróciliśmy do Two Point County, aby zbudować uniwersytety naszych marzeń w najnowszym tytule symulacyjnym Two Points Studios.   Wczytywanie następnej zawartości