Polski
Gamereactor
wiadomości
Horizon: An American Saga - Chapter 1

Kevin Costner będzie nadal stawiał swoją fortunę na Horizon: An American Saga

Costner mówi, że "posunie się tak daleko, jak zajmą mnie pieniądze".

HQ

Od jakiegoś czasu wiemy, że Kevin Costner częściowo finansuje tworzenie i produkcję Horizon: An American Saga, z dwoma filmami już ukończonymi i mającymi się ukazać tego lata, a trzeci jest obecnie w produkcji. Costner zamierza nakręcić cztery filmy z tej sagi, a mówiąc o tym, jak traktowane są fundusze na te projekty, Costner powiedział The Hollywood Reporter w Cannes, że "posunie się tak daleko, jak zajdą moje pieniądze".

Costner stwierdził, że musiał wstrzymać produkcję trzeciego filmu zaledwie trzy dni później, aby wziąć udział w Cannes i mieć premieręChapter 1 sagi. Zaznaczył: "Przyjazd tutaj był dla mnie bardzo ważny, przyjazd do miejsca, w którym filmy ogląda się w bardzo otwarty sposób, był dla mnie ważny".

Mówi również, że Cannes jest bardzo ważne w procesie pozyskiwania funduszy na trzecią i czwartą część filmu i że "zapukał do każdej łodzi w Cannes" w ramach tego procesu. Ale niezależnie od tego, czy źródła zewnętrzne pomogą sfinansować projekt, Costner nadal jest gotów rozdać swoją fortunę i swoje liczne nieruchomości, aby kontynuować tworzenie tej serii filmów, i że "zaryzykuje te domy, aby zrobić moje filmy... Moje dzieci będą musiały żyć własnym życiem".

Czy uważasz, że Horizon to dobry wybór dla Costnera?

Horizon: An American Saga - Chapter 1

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości