Polski
Gamereactor
wiadomości
Koira

Koira dostanie demo tego lata

Imponująca gra przygodowa od studia Tolima ma ukazać się w przyszłym roku.

HQ

Don't Nod już od jakiegoś czasu zajmuje się wydawaniem gier innych firm, a jak ujawniono w zeszłym roku, jedną z takich gier, którą reprezentuje francuska firma, jest Studio Tolima Koira.

Jest to uderzająca i zachwycająca gra, która obraca się wokół postaci przypominającej ducha, której zadaniem jest ochrona szczeniaka przed niebezpieczeństwami świata. Obejmuje to myśliwych, którzy wydają się mieć zamiar porwać twojego psiego towarzysza i inne niebezpieczeństwa na świecie, ale nie wszystko jest smutne i przerażające, ponieważ istnieje magiczny świat do odkrycia, pełen cudów.

A Koira został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić ci zrobienie tego, ponieważ gra nie zawiera żadnych dialogów, a zamiast tego skłania się ku mechanice śpiewu i emocjonalnej ścieżce dźwiękowej, która działa jako język gry.

Chociaż będziemy musieli poczekać do 2025 roku, aby móc grać w Koira na PC, możemy spodziewać się dema, które pojawi się tego lata. Jeśli nie masz pewności, co zaoferuje Koira, obejrzyj najnowszy zwiastun poniżej i kilka nowych zdjęć.

HQ
KoiraKoira
KoiraKoira

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości