LIVE
HQ
logo hd live | Nintendo Direct - June 2024
See in hd icon

Chat

X
   😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
   Polski
   Gamereactor
   wiadomości

   Konsola Xbox z czytnikiem kartridży? Przedstawiamy naszą listę życzeń dotyczących konsoli Xbox nowej generacji w najnowszym wydaniu Gaming Gossip

   Ben i Alex rozmawiają o tym, czy świat jest w ogóle gotowy na konsole nowej generacji i czego oczekujemy od hipotetycznego nowego systemu.

   HQ

   Ostatnio pojawiło się kilka nowych plotek, że Microsoft zamierza oddać nową konsolę Xbox w ręce fanów już w 2026 roku. Biorąc pod uwagę, że często musimy czekać osiem lat między generacjami konsol, oznaczałoby to znacznie krótszy cykl niż jesteśmy przyzwyczajeni, więc czy świat jest w ogóle gotowy na nowe urządzenie Xbox?

   Ben i Alex zadają to pytanie w najnowszym odcinku Gaming Gossip, gdzie duet spotyka się i przedstawia swoją listę życzeń dotyczących tego, co chcieliby zobaczyć w hipotetycznym systemie Xbox nowej generacji. Nie trzeba dodawać, że pojawiło się kilka dziwacznych i nietypowych sugestii, takich jak alternatywa dla nieporęcznego napędu dysków.

   Obejrzyj najnowszy odcinek programu poniżej, aby zobaczyć, czego oczekujemy od następnej konsoli Xbox.

   HQ


   Wczytywanie następnej zawartości