Polski
Gamereactor
wiadomości
Stardew Valley

Modyfikacja trybu hardkorowego w Stardew Valley wyczyści twoją grę, jeśli szukasz pomocy online

Stardew Valley staje się Doliną Śmierci.

HQ

Teraz, gdy debata na temat trudności w grach wideo wróciła na pierwszą stronę, ktoś pomyślał, że gracze powinni być zmuszeni do ponownego zakochania się w starym tytule bez polegania na poprzednich przewodnikach, po prostu przez prawdziwe odkrycie w grze.

Po artykule w Hard Mode na ten temat z twórcą Stardew Valley o tym, jak wyglądałby tryb hardcore w przyjaznym symulatorze farmy, Eric "ConcernedApe" Barone zasugerował taki, w którym jeśli skonsultujesz się z wiki na temat gry, automatycznie usunie twoją grę. To, co zaczęło się jako żart, stało się rzeczywistością dzięki inżynierowi oprogramowania Sylvie Nightshade i jej nowemu modowi.

System skanuje wszystkie otwarte okna w przeglądarce internetowej i jeśli wykryje coś związanego z grą, automatycznie usunie grę. Być może jest to zbyt bolesny sposób na utratę postępów, ale pozwoli ci na nowo odkryć, jakie jest ulubione jedzenie Demetriusza lub czego nigdy nie powinieneś dawać Pierre'owi na urodziny.

Oczywiście jest to nieoficjalny mod, więc nie martw się, że Twoja gra zarobi miliony, sprzedając wino starzone w beczkach i zdobywając tę nieuchwytną legendarną rybę, która pojawia się tylko o określonej porze przez kilka dni w roku.

Czy wypróbujesz Stardew Valley Hardcore Mode na PC?

Stardew Valley

Dzięki, Gamesradar.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości