Polski
Gamereactor
wiadomości
Mortal Kombat 1

Mortal Kombat 1 aby w końcu dostać "Krossplay" w przyszłym tygodniu

Będzie obsługiwana między PC, PS5 i Xbox Series X/S.

HQ

NetherRealm potwierdziło, że Mortal Kombat 1 gracze na kilku różnych platformach w końcu będą mogli zmierzyć się ze sobą już w przyszłym tygodniu. Bijatyka, która skutecznie zrestartowała historię serii (ponownie), otrzyma to, co zostało nazwane " krossplay" w następnej łatce, która pojawi się w przyszłym tygodniu.

NetherRealm powiedział, że ta funkcja crossplay nie będzie rozciągać się na każdą platformę i że tylko PC (Steam i Epic Games Store ), PS5 i Xbox Series X/S mogą chcieć grać razem. Zasadniczo nie spodziewaj się, że w najbliższym czasie będziesz w stanie użyć swojej stacji bojowej PC z RTX 4090 o wartości 5,000 USD, która jest w stanie podkręcić grę do 300 klatek na sekundę, aby ograniczyć zmiażdżenie graczy Switcha walczących o utrzymanie 30 klatek na sekundę.

Możemy spodziewać się więcej informacji na temat tej funkcji na początku przyszłego tygodnia, ale aby do tego czasu związać was z nami, zajrzyjcie tutaj, aby uzyskać więcej szczegółów na temat nadchodzącej postaci Peacemakera.

Mortal Kombat 1

Powiązane teksty

0
Mortal Kombat 1Score

Mortal Kombat 1

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Wojownicy NetherRealm powracają, aby kopać tyłek w najbardziej krwawy możliwy sposób w całkowicie zrestartowanym wszechświecie. Sprawdziliśmy, czy wykorzystuje swój potencjał...Wczytywanie następnej zawartości