Polski
Gamereactor
wiadomości
Fae Farm

Możesz teraz zagrać w kilka pierwszych rozdziałów Fae Farm za darmo na PC

Demo tytułu symulacyjnego farmy pojawiło się na Steamie i Epic Games Store.

HQ

Deweloper Phoenix Labs przeniósł demo swojego symulatora farmy, Fae Farm, na platformę PC. Demo, które jest dostępne na Nintendo Switch od stycznia, pozwala graczom doświadczyć do kilku pierwszych rozdziałów gry przez ograniczoną liczbę dni w grze, a jednocześnie jest całkowicie darmowe, a także zawiera elementy zapisu, które pozwalają przenieść postępy do pełnej gry, jeśli zdecydujesz się ją odebrać.

Wraz z tym demem, które pojawi się na PC, Phoenix Labs zadebiutowała również nowa aktualizacja dla Fae Farm, która ma na celu poprawę postępów i interfejsu gry, a także wprowadzenie ulepszonych elementów rozgrywki, takich jak dodanie możliwości przesuwania posadzonych kwiatów, więcej opcji dialogowych sprzedawców, jaśniejsze opcje celów pobocznych, lepsze systemy pauzowania oraz dalsze poprawki błędów.

Demo możecie sprawdzić na PC już teraz, a także na Nintendo Switch, a jeśli chcecie przeczytać nasze opinie na temat Fae Farm, możecie udać się tutaj, aby znaleźć naszą recenzję.

Fae Farm

Powiązane teksty

Fae FarmScore

Fae Farm

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Czy urocza gra Phoenix Labs będzie twoją kolejną obsesją na punkcie symulacji życia? Graliśmy, aby odpowiedzieć dokładnie na to pytanie.Wczytywanie następnej zawartości