Polski
Gamereactor
wiadomości
Star Wars Outlaws

Musisz dodatkowo zapłacić, aby wykonać misję Jabby the Hutt w Star Wars Outlaws

Musisz mieć przepustkę sezonową, aby zasmakować dodatkowej zawartości fabularnej w dniu premiery.

HQ

Wczoraj w końcu lepiej przyjrzeliśmy się Star Wars Outlaws, który wystartuje pod koniec sierpnia i szczerze mówiąc wygląda naprawdę dobrze. Będzie oferować wiele rzeczy do zrobienia w otwartym świecie, ale jeśli nie jesteś gotów zapłacić więcej, nie powinieneś oczekiwać, że będziesz w stanie zrobić wszystko.

Ubisoft szczegółowo opisał przepustkę sezonową, która jest dołączona do droższych edycji Gold (kosztuje aż 104,99 GBP / 119,99 EUR) i Ultimate, ale można ją również kupić osobno. Okazuje się, że istnieje ekskluzywna misja dostępna tylko dla tych, którzy kupią edycję Season Pass lub Gold/Ultimate, a na domiar złego jest to misja, która pozwala nam spotkać Jabba the Hutt o nazwie Jabba's Gambit, opisana w następujący sposób:

"Gdy Kay zbiera ekipę do napadu na Canto Bight, otrzymuje zlecenie od samego Jabby Hutta. Okazuje się, że ND-5 ma dług sprzed lat, a on przyjechał po to, by go odzyskać... "

Jabba i jego dekoracja ścienna (Han Solo ) została pokazana w nowym zwiastunie, który widzieliśmy wczoraj, i nie wiemy, czy jedynym sposobem na poznanie go jest wykupienie tej ekskluzywnej misji, czy też będą inne okazje do zrobienia interesów z legendarnym gangsterem w Star Wars Outlaws. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć.

Szczerze mówiąc, zmuszanie ludzi do płacenia dodatkowych pieniędzy za spotkanie Jabba the Hutt wydaje się bardzo odpowiednie dla tego świńskiego kosmicznego gangstera i jest całkowicie czymś, co by pochwalił - ale co myślisz o praktyce zamykania zawartości fabularnej w grze dla jednego gracza?

Star Wars Outlaws

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości