Polski
Gamereactor
wiadomości

Nintendo podobno prowadzi rozmowy z Segą na temat "Nowego Switcha" i "Switcha 2"

Najnowsze plotki i komentarze prezesa firmy sugerują, że Switch pozostanie częścią nazwy nowej konsoli. Fani nadal naciskają na "Super Nintendo Switch".

HQ

Nintendo w końcu zdecydowało się ogłosić ogłoszenie. Któregoś dnia, przy okazji rocznego raportu finansowego, zobowiązał się do ogłoszenia następcy swojej hybrydowej konsoli Switch przed kwietniem 2025 roku. Oczywiście, poza tym oknem, to ogłoszenie jest całkowicie puste. Poza plotkami nic nie wiadomo o nowej maszynie na oficjalnym poziomie, nawet jak będzie się nazywać.

Jak będzie się nazywał nowy Switch?

W tym sensie powiedziano, że nowy sprzęt ma nazwę kodową MUJI i że ponieważ jest to maszyna kontynuacyjna, zachowa markę Switch w swojej ostatecznej nazwie. Szef Nintendo, Shuntaro Furukawa, określił go jako "nowy model Switcha" i wzmacnia tę teorię.

Podczas gdy fani domagali się, aby konsola nazywała się Super Nintendo Switch jako nostalgiczny ukłon w stronę 16-bitowego SNES-a, zawsze istnieje ryzyko, że może ona wyglądać po prostu jak wersja "Pro" i nie być uważana za nową generację. Teraz aktywny i wiarygodny przeciek Segi i Atlusa, który posługuje się imieniem Midori on X, twierdzi, że samo Nintendo odnosiło się do następcy jako "New Switch" i "Switch 2" w rozmowach z obiema japońskimi firmami. To ostatnie było oczywiście szeroko słyszalne. Ta pierwsza, wcześniej używana przez Nintendo z 3DS-em czy Super Mario Bros., nie tak bardzo.

Przyznaje również, że nie sądzi, aby te nazwiska zostały w przyszłości zachowane w oficjalnym charakterze, ale że były one po prostu używane jako przypadkowe odniesienia wśród ludzi z branży, jak to miało miejsce w mediach i społecznościach.

Jak myślisz, jak będzie się nazywać Nintendo Switch 2 i kiedy zobaczymy go w bieżącym roku fiskalnym?

Nintendo podobno prowadzi rozmowy z Segą na temat "Nowego Switcha" i "Switcha 2"


Wczytywanie następnej zawartości