Polski
Gamereactor
wiadomości
Lords of the Fallen

Nowa łatka Lords of the Fallen daje nadzieję graczom o słabej wydajności PC

Gra mocno ucierpiała dzięki recenzjom użytkowników na Steamie.

HQ

Podczas gdy krytyczny odbiór nowego Soulslike Lords of the Fallen pozostał w dużej mierze pozytywny, użytkownicy Steam byli bardziej niż chętni do wyrażenia swojego niezadowolenia z wydajności gry na PC.

W chwili pisania tego tekstu Lords of the Fallen ma mieszaną ocenę na Steamie, a 57% recenzji jest pozytywnych. Mimo to Hexworks nie pozostawia tego problemu w spokoju, ponieważ stara się znacznie poprawić wydajność, zwłaszcza na słabszych procesorach graficznych.

"Zaczęliśmy wdrażać bardziej znaczące ulepszenia wydajności" – wyjaśnia Hexworks w informacjach o aktualizacji. "Ma to na celu uwolnienie pamięci VRAM, aby zapewnić dodatkowy zapas dla procesorów graficznych, które działają na granicy swoich możliwości. Ten proces zajmuje trochę czasu, ponieważ dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić, że nie stracisz żadnej jakości".

Jest też kilka drobnych zmian w rozgrywce, takich jak naprawienie pewnych zachowań podczas interakcji między graczem, postaciami niezależnymi i sprzedawcami. Ponadto Sparky dostał kilka dodatkowych linii dialogowych.

Lords of the Fallen

Powiązane teksty

0
Lords of the FallenScore

Lords of the Fallen

RECENZJA. Przez Kieran Harris

Hexworks zrestartował swoją grę RPG akcji podobną do Soulsów, a my spędziliśmy ostatni tydzień na eksploracji jej równoległych światów i stawianiu czoła wszelkiego rodzaju trudnym wrogom.Wczytywanie następnej zawartości