LIVE
HQ
logo hd live | Balatro
See in hd icon

Chat

X
   😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
   Polski
   Gamereactor
   wiadomości
   Alan Wake 2

   Oba rozszerzenia Alan Wake 2 pojawią się w 2024 roku

   A teraz mamy kilka szczegółów na temat obu.

   HQ

   Podczas gdy wielu z was prawdopodobnie dopiero zaczyna swoją przygodę z powrotem do Bright Falls w Alan Wake 2, a gra jest już dostępna na PC, PS5 i konsolach Xbox Series X / S, Remedy zaczął teraz udostępniać szczegóły na temat dwóch rozszerzeń, które zostaną zawarte w Expansion Pass gry.

   Oba mają zadebiutować w 2024 roku, a jeśli chodzi o historię, którą opowiedzą, Remedy dał nam pomysł na to właśnie na stronie FAQ na stronie gry.

   Dodatek 1 ma nazywać się Night Springs i mówi się, że gracze wcielą się w rolę "kilku znanych postaci ze świata Alana Wake'a", aby "doświadczyć niewytłumaczalnego w wielu samodzielnych odcinkach Night Springs, fikcyjnego serialu telewizyjnego osadzonego w świecie Alana Wake'a".

   Z drugiej strony Expansion 2 jest znany jako The Lake House, a to eksploruje "tajemniczy obiekt położony nad brzegiem jeziora Cauldron założony przez niezależną organizację rządową w celu prowadzenia tajnych badań ... dopóki coś nie pójdzie nie tak. W tym rozszerzeniu gracze ponownie wcielą się w role Alana i Sagi Andersonów.

   To wszystko na dodatek do Nowej Gry+, która pojawi się w tytule jako darmowy dodatek popremierowy w przyszłości.

   Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, sprawdź naszą recenzję Alan Wake 2 tutaj lub poniżej.

   HQ
   Alan Wake 2

   Powiązane teksty

   0
   Alan Wake 2Score

   Alan Wake 2

   RECENZJA. Przez Magnus Groth-Andersen

   Remedy dostarcza swoją najbardziej bezkompromisową grę w historii, a także najlepszą.

   0
   Gra roku 2023 Bena: Alan Wake 2

   Gra roku 2023 Bena: Alan Wake 2

   PUBLICYSTYKA. Przez Ben Lyons

   Biorąc pod uwagę, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Baldur's Gate III, Alan Wake 2 i nie tylko prowadzą walkę, którą grę uważam za najlepszą w 2023 roku?   Wczytywanie następnej zawartości